Montáž postele

Montáž postele - Inštruktážne video

jednoduchá Montáž drevenej postele - nabytokmirek.sk výrobca nábytku z masívu

montaz-postele z dreva

Manželská posteľ z dreva

Manželská posteľ

Kvalitný a plnohodnotný spánok v mnohých prípadoch už nie je samozrejmosťou. Jednou z veci, ktorá za to môže je nekvalitná posteľ. Pravé preto výberu postele je potrebne venovať dostatok čašu a riadiť sa heslom, posteľ sa musí prispôsobiť mne a nie ja posteli. To musí platiť v  plnom rozsahu. Manželská posteľ musí plne pokrývať požiadavky oboch partnerov. Svojim ergonomickým tvarom musí dostatočné a kvalitne poskytovať oporu celému telu a tak počas spánku regenerovať unavene svaly a kĺby. Aj napriek tejto prvotnej požiadavke môže vaša manželská posteľ pôsobiť ako skutočný klenot vašej spalne. Kvalitne masívne drevo už vo svojej podstate predstavuje eleganciu a luxus a vďaka tomu sa aj dokáže prispôsobiť už prirodzenému štýlu spalne. Čí už sa jedna o klasicky romantickú eleganciu, nadčasový moderny dizajn alebo nestarnúci rustikálny luxus. Už dlhú dobu sú u nás populárne drevené postele ktoré sú pevné, stabilné a majú dlhoročnú tradíciu

 

Dobrá manželská posteľ

kvalitna masívna posteľ

 

Ak túžite po novom nábytku, sťahujete sa, alebo zariaďujete svoj nový dom, určite chcete nájsť taký nábytok, ktorý s Vami vydrží celé roky, či dokonca desaťročia. Ak chcete vlastniť nábytok, ktorý Vám vydrží skutočne naozaj dlho, zaobstarajte si nábytok vyrobený z masívneho dreva.

Výdatný spánok v novej manželskej posteli

postele z masivu

 

Láska, svadba, manželstvo – klasická postupnosť v živote u mnohých z nás. S manželstvom súvisí aj spoločné bývanie a samozrejme aj výber nábytku. Pri zariaďovaní bytu, alebo domu si dávame záležať na každej z izieb, ale spálňa býva pre nás zvyčajne najpodstatnejšia.

Manželské postele nie len pre manželov

manzelske postele

Pri zariaďovaní nového domu, alebo bytu sa snažíme každú izbu vyšperkovať do najmenších detailov. Dômyselne vyberáme každý kus nábytku tak, aby spĺňal svoj účel a samozrejme aj dobre vyzeral. Chceme mať byty, ktoré budú vkusné, moderné a útulné.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top