Postele z dreva od výrobcu

Už viac ako 8 rokov vyrábame kvalitné drevené postele z dreva, u nás nájdete postele do spálne, postele pre deti ale aj luxusné manželské postele z masívu . 

Borovicový nábytok z masívu

Top akcia na postele z dreva  

Manželská posteľ do spálne

Detská izba z masívu

 

Rustikálne postele sú v móde

Rustikálne postele

 

Každý z nás má svoj vlastný štýl. Nejde len o štýl v obliekaní, ale aj v bývaní. Všetci preferujeme niečo iné. Niekto sa prikláňa k modernému dizajnu, iní uprednostňujú klasiku, ďalších dokáže zaujať romantický vzhľad bývania. A práve pre vyznávačov romantiky sú rustikálne postele ako stvorené.

Drevené postele pre pohodlný spánok

Drevené postele

 

Spálňa je srdcom každého bytu a posteľ je srdcom každej spálne. Ak túžite po pohodlnom a výdatnom spánku, je potrebné si zaobstarať posteľ, ktorá splní všetky požiadavky na pohodlie a kvalitu. Manželské postele sú pri zariaďovaní bytu, alebo domu veľmi dôležité.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top