Manželské postele z dreva do spálne

man elsk postel rossi

 

Každú sezónu vznikajú nové trendy, v každej oblasti a inak to nie je ani v oblasti nábytku. Mení sa štýl nábytku, striedajú sa materiály, farby a spôsoby jeho výroby tak, aby sa dosiahol efekt, ktorý tu ešte nebol. Vídame to každý deň. Avšak existuje určitý druh nábytku, ktorý je obľúbený už od nepamäti. A to interiérový nábytok vyrobený z masívneho dreva.

Kvalitné postele – postele z masívu

kvalitne postele

 

Sú pevné, kvalitné, vydržia slúžiť neuveriteľne mnoho rokov, dizajnovo sa hodia do každej spálne a uspokoja potreby aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Prirodzená kresba dreva očarí každého a vďaka svojmu dizajnu dokáže osloviť nespočetne mnoho ľudí.

Kvalitné postele z masívneho dreva

postel z masivu

Masívne drevo je v našich končinách jedným z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších materiálov na stavbu a výrobu nábytku. Aj keď sa doba mení, vždy prichádzajú nové a nové nápady v bývaní a v nábytkárskej oblasti, masív je materiál, ktorý nikdy nevyjde z módy. Z masívu je možné vyrobiť každý kus nábytku, či už ide o moderný, klasický, alebo rustikálny nábytok.

Ako si vybrať kvalitnú masívnu posteľ?

postel z masivu

 

V spálni je najpodstatnejším kusom nábytku manželská posteľ. Od postele sa odvíja celkový dizajn spálne. Či už túžite po klasickej, rustikálnej, alebo modernej manželskej posteli, jedno majú spoločné – všetky sú vyrobené z dreveného masívu. Masív, ako materiál na výrobu, sa nikdy neomrzí, je moderný a štýlový, obľúbený medzi zákazníkmi už mnoho rokov, a tak to bude aj naďalej.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top