postel z dreva

Manželské postele z dreva do spálne

man elsk postel rossi

 

Každú sezónu vznikajú nové trendy, v každej oblasti a inak to nie je ani v oblasti nábytku. Mení sa štýl nábytku, striedajú sa materiály, farby a spôsoby jeho výroby tak, aby sa dosiahol efekt, ktorý tu ešte nebol. Vídame to každý deň. Avšak existuje určitý druh nábytku, ktorý je obľúbený už od nepamäti. A to interiérový nábytok vyrobený z masívneho dreva.

Drevo sa na výrobu nábytku používa stovky rokov. Ide o prírodný ekologickýmateriál, ktorý nie je zdraviu škodlivý a už na prvý pohľad vyzerá veľmi dobre. Z masívneho dreva sa vyrábajú všetky typy nábytku, od kuchynského nábytku, cez nábytok do obývačky, až po spálňový nábytok. Všetci vieme, že v spálni je najpodstatnejším kusom nábytku posteľ.

Kvalitná manželská posteľ je pre mnohých z nás veľmi dôležitá. Túžime po posteli, ktorá bude moderná, pekná a pohodlná. A práve k takýmto posteliam patrí manželská posteľ z masívneho dreva. Na výrobu masívnych manželských postelí sa používa rôzne drevo. Medzi najčastejšie druhy patrí dub, buk, smrek, alebo borovica. Výnimkou nie sú ani postele z čerešňového dreva. Môžete si zakúpiť posteľ v prírodnom odtieni dreva, alebo prípadným namorením dosiahnuť tmavšie odtiene.

Výhodou moderných masívnych manželských postelí je to, že výrobcovia často ponúkajú možnosť výroby takejto postele na mieru. Takto sa posteľ úplne prispôsobí Vašim požiadavkám.

Moderné manželské postele vynikajú jednoduchými rovnými líniami, bez zbytočného zdobenia. Sú pevné, pohodlné a poskytujú pre spánok a odpočinok dokonalý komfort.

Ponúkame

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top