Ako si ustelieš, tak budeš spať

postel

 

Vraví sa: „Ako si ustelieš, tak budeš spať.“ A je to samozrejme pravda. Pri spaní si môžete vybrať z mnohých druhov posteľnej bielizne, môžete si vybrať z rôznych druhov matracov, ale u postelí je dôležitý aj rám postele.

 

Kvalitné manželské postele sa vyrábajú najčastejšie z kvalitného masívneho dreva. Spolužitie s drevom je zdravé, už len kvôli samotnej prírodnej podstate tohto materiálu. Drevo je priedušné a má istú schopnosť absorbovať určité toxické plyny. Postupom času sa dreva neuvoľňujú žiadne zdraviu škodlivé látky, ako je to často krát u nábytku, ktorý je vyrobený z drevotriesky.

Na výrobu manželských postelí z masívu sa využíva drevo z duba, buka, orecha, ale aj z brezy a čerešne. Výnimkou nie sú ani masívne postele z borovice a smreka. Smrek a borovica sú cenovo najdostupnejšie. Majú zhruba rovnakú tvrdosť a sú na výrobu manželským postelí veľmi obľúbeným materiálom. Smrekové drevo je veľmi húževnaté a borovicové drevo o čosi krehkejšie.

Ak túžite po posteli, ktorá bude mať zachovaný prirodzený vzhľad dreva, tak si vyberte posteľ vyrobenú z borovice. Naopak smrekové drevo má menej výraznú textúru, preto je vhodné na zafarbenie, alebo namorenie, čím sa dosiahnu rôzne farebné odtiene.

Postele z masívneho dreva je možné si zaobstarať s jedným, alebo dokonca dvoma čelami. Čelo pri hlave je veľmi praktické napríklad pri čítaní, kedy sa o neho môžete pohodlne oprieť. Čelo pri hlave dokáže navodiť pocit bezpečia. Pri nohách dokáže čelo postele zabrániť padaniu paplóna. Avšak čelá postele nevyhovujú každému, u mnohých ľudí vyvolávajú pocit stiesnenosti. Tiež u malých spálni je čelo pri nohách nie veľmi praktické.

Navštivte nás

Postele do spálne

Masívne, drevené postele

Postele sú veľmi obľúbeným doplnkom do spální, izieb pre hostí či detských izieb. Vyrábame kvalitné postele z čistého dreva, ktoré prešli dokonalým sušením materiálu čo zabraňuje jeho pracovaniu aj po rokoch používania. Naše postele z dreva majú dizajn, štýl a sú jednotkou v na našom trhu! V našej ponuke  môžete nájsť špeciálne postele z dubu, borovice alebo smreku. Vyrábame nábytok do spálne je už len na vás aký štýl si vyberiete! Dubový masív je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou, masív smreku je pružný a cenovo veľmi priaznivý, borovicový masív je známy svojím originálnym, dizajnovým prevedením a lacnými nákladmi. V prípade potreby vieme vyrobiť aj postele na mieru, či už sa jedná o extra dĺžku 210 alebo 220 cm. Alebo extra výšku pre starších občanov. V našej ponuke si vyberie každý odporúčame nákup u výrobcu kde vždy ušetríte. 

Biela manželská posteľ 

Biela manželská posteľ

postele z dreva

Moderné drevené postele z masívu pre váš pohodlný spánok, nakupujte priamo u výrobcu a ušetríte.

Kvalitné projekty domov za výhodnu cenu časopis - rodinny-dom.sk  

Hľadáte nábytok v žiline alebo nábytok v trenčíne poradíme vám , firma nábytok mirek pôsobí aj v týchto mestách nakupujte u výrobcu a nepreplácajte 

Online Rodinný dom 

Harmonia m

 

Provensalský nábytok

101265

 

Manželské postele z masívu 

postele

 

Luxusný dubový nábytok

dubový nábytok 

Dubový nábytok z masívu sa stane ozdobou vášho interíeru.

Nábytok do obývačky

 

Go to top